264393_10150247823945890_478658_nMOJA PASJA

Miłość do fotografii i grafiki zrodziła się we mnie, gdy miałam 12 lat (pierwszy komputer z pierwszym programem graficznym) i na stałe zajęła miejsce w moim życiu. Zdobywając zawód grafika komputerowego zapoznałam się z zasadami kompozycji, a także uwrażliwiłam estetycznie. Uwielbiam studiować prace wielkich fotografów. Uważam, że im więcej wyjątkowych ujęć zobaczę, tym większej kreatywności nabieram w pracy z klientem. Na co dzień wykonuję także sesje do kolorowych czasopism w studio jak i w plenerze. Każde spotkanie z aparatem sprawia mi ogromną radość. Fotografuję od 8 lat.

WASZ ŚLUB

Fotografia w czasie Waszego ślubu to upamiętnienie tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Dnia pełnego radości, wzruszeń i niezapomnianych drobnych chwil. Na te właśnie chwile poluję i łapię je specjalnie dla Was w okna niezapomnianych fotografii.   Każde takie zlecenie traktuję jako wyzwanie i przynosi mi ono masę satysfakcji, ponieważ jestem w stanie stworzyć pamiątkę na całe życie, która nie stanowi tylko zwyczajnego fotoreportażu…

A coś znacznie więcej – nośnik emocji, ilustrację do Waszych wspomnień. Dbam o poziom artystyczny moich prac i wierzę, że właśnie takiego fotografa Państwo szukacie. Sesje ślubne wykonuję w całej Polsce. Jestem w stanie dojechać do miejsca Waszego pobytu. Posiadam udokumentowane uprawnienia do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych. Wieloletnie doświadczenie i wrażliwość – pozwalają mi uchwycić najpiękniejsze chwile, a korzystanie z profesjonalnego sprzętu, sprawia, że Państwo Młodzi otrzymują zdjęcia na najwyższym poziomie.

ODROBINKA TECHNIKI…

czyli na czym pracuję: Body: 2x Canon 5D mk II, 1x Canon 50D. Obiektywy: Canon 50 mm F 1.8, Canon 24-70mm F 2.8 L IS USM, Canon 100 mm F2.8 L Canon 18-55 IS, Samyang 8mm (rybie oko). Ponadto: mobilne lampy studyjne Quantuum o mocy 200-600 Ws. Mam także do dyspozycji studio w centrum Krakowa.

NAJLEPIEJ POZNACIE MNIE JEDNAK… JEŚLI

napiszecie co u Was słychać. Napiszcie o tym, jakie są Wasze wymarzone zdjęcia ślubne, kiedy planujecie ten dzień i czy bardziej podoba Wam się album, czy może fotoksiążka. Jeśli wolicie, możecie wysłać do mnie list lub pocztówkę, ale po co tracić cenny czas?

Lepiej:

Zadzwonić pod numer 791 860 509

Bardzo lubię słuchać

Wspólnie stworzymy Waszą niepowtarzalną pamiątkę.

Beata Synkiewicz

Beata Synkiewicz Fotograwitacja